Лондонська юрфірма оскаржить Brexit

  4 Липня, 2016 15:12
  Адвокати направили листи до парламенту Британії, які сповіщають про намір почати юридичну процедуру.

  Лондонська юридична фірма Mishcon de Reya, що представляє інтереси групи бізнесменів та вчених, почала процес оскарження виходу Великої Британії з Євросоюзу, пише BBC.

  Адвокати направили листи до парламенту Британії, які сповіщають про намір почати юридичну процедуру.

  На думку клієнтів фірми, відповідно до британської конституції виключно акт парламенту може запустити процес виходу з Євросоюзу в рамках 50-ї статті Лісабонського договору.

  Будь-який прем'єр, який приймає таке рішення самостійно, порушує Акт про європейські співтовариства 1972 року, в якому було прописане входження Британії в ЄС.

  Раніше така аргументація була представлена в статті трьох експертів-юристів для Асоціації конституційного права Великобританії (UKCLA).

  За словами адвокатів, більшість членів британського парламенту виступали за збереження членства країни в ЄС, а тому, ймовірно, не прийняли б такий документ, який дозволив би прем'єру запустити процедуру в рамках 50-ї статті.

  Нагадаємо, під час референдуму 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit). Після чого прем'єр країни Девід Кемерон оголосив про свою майбутню відставку.

  Петиція противників Brexit щодо повторного референдуму набрала понад 4 млн підписів. У парламенті пообіцяли її розглянути.

  Теги : суд Велика Британія Brexit Mishcon de Reya
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів