Литва агітує Канаду підтримати Україну грошима

  8 Сiчня, 2018 18:02
  Литовський уряд стурбований експансією РФ і пропонує для України свого роду новий "план Маршалла".

  Литва закликає Канаду підписатися на довгостроковий пакет підтримки України, який допоможе залучити більше інвестицій в країну та зміцнити зв'язки із Заходом.

  Про це повідомляє видання Globe and Mail.

  Так званий "Європейський план для України", про який йдеться, передбачає щорічне отримання Україною інвестицій у розмірі близько 7,47 млрд протягом 10 років. Ідею було запропоновано колишнім литовським прем'єр-міністром Андрюсом Кубілюсом, її порівнюють з "планом Маршалла", який допоміг відновити Західну Європу після Другої світової війни.

  Основною метою плану є заміна застарілої інфраструктури в Україні. Однак виділення капіталу для інвестиційних проектів буде залежати від успішності реформ, що проводяться українським урядом.

  Литовська урядова делегація, яка відвідала Вашингтон і Оттаву в кінці 2017 року, сподівається, що Канада, яка буде головою країн "великої сімки" протягом 2018 року, зробить Україну пріоритетним завданням за час перебування на посаді.

  Нагадаємо, Канада вже надала Україні близько 750 млн доларів за останнє десятиліття. З січня 2014 року Канада виділила понад 400 млн доларів у вигляді позик, щоб допомогти Україні стабілізувати економіку і провести реформи.

  Теги : Канада інвестиції литва кошти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів