Латвія оштрафувала "дочку" ПриватБанку на 2 млн євро

  12 Грудня, 2015 10:42
  Голова правління банку відсторонений від посади.
  Фото з відкритих джерел

  Рада Комісії ринків фінансів і капіталу Латвії прийняла рішення оштрафувати комерційний банк PrivatBank, місцеву "дочку" українського ПриватБанку, на 2 016 830 євро, повідомляє delfi.lv.

  Банк оштрафований за порушення вимог закону про запобігання легалізації злочинно нажитих коштів і фінансування тероризму та закону про кредитні установи, а також правил поглибленого вивчення клієнтів і правил внутрішнього контролю.

  Окрім того, комісія відсторонила від посади голову правління банку Олександра Трубакова та члена правління Івету Керпе, а раді кредитної установи доручила повністю змінити склад правління банку.

  Застосовані до банку санкції - це результат проведених КРФК перевірок за здійсненими в 2012-2014 рр. операціями, які були згадані в доповіді Національного банку Молдови чи так званій доповіді детективного агентства Kroll.

  В ході перевірок у PrivatBank були виявлені порушення в процесі перевірки клієнтів, документуванні інформації, нагляді за угодами клієнтів, оскільки банк багато угод ідентифікував як потенційно підозрілі, але не проінформував про це Службу з нагляду за легалізацією злочинно здобутих коштів.

  Теги : штраф Приватбанк Латвія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів