Крим може бути визнаним російським у 2017 році – французький депутат

  31 Липня, 2016 12:43
  Впливовий французький депутат анонсував старт міжнародного обговорення визнання Криму російським регіоном та скасування санкцій проти РФ.

  Глава делегації французьких депутатів, які перебувають з візитом в окупованому Криму, Тьєррі Маріані заявив під час брифінгу, що навесні 2017 року розпочнуться міжнародні обговорення визнання півострова російським регіоном.

  "За 8 місяців у нас будуть [президентські] вибори у Франції, в США – президентські вибори в листопаді, потім – парламентські вибори в Німеччині. Я думаю, що речі можуть помінятись. Мова йде як про визнання Криму в складі Росії, так і про зняття санкцій проти Москви", – йдеться в заяві.

  Як відомо, 29 липня, в окуповану Російською Федерацією Автономну Республіку Крим прибули 11 французьких депутатів на чолі з депутатом нацзборів Тьєррі Маріані. У МЗС України рішуче засудили ці дії французьких депутатів  – "Всупереч численним попередженням від української сторони, французькі політики демонстративно порушили законодавство України та міжнародне право, знехтували офіційною позицією власної держави, яка твердо стоїть на захисті суверенітету і територіальної цілісності України".

  Теги : Крим німеччина Франція санкції проти росії президентські вибори в США
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів