Країни ЄС не поспішають заморожувати активи Росії

  19 Червня, 2015 13:36
  9 країн взагалі не впроваджували персональні санкції, в низці інших вони до смішного малі й навіть символічні.

  Третина країн ЄС фактично ігнорує персональні санкції проти Росії. 9 країн - Угорщина, Ірландія, Іспанія, Литва, Мальта, Словенія, Словаччина, Фінляндія та Хорватія - взагалі не заморожували російські рахунки у зв’язку з санкціями.

  Про це пише Deutsche Welle.

  В інших країнах заблоковані суми мають символічний характер. Наприклад, у Швеції загальна сума заблокованих активів з Росії - біля 200 євро.

  На Кіпрі, заморожена сума не перевищує 120 тисяч євро. У Німеччині - трохи більше 124 тисяч євро: під санкції потрапили всього чотири рахунки.

  Національний банк Австрії повідомив, що в країні заморожена через санкції "відносно незначна сума".

  Є інші приклади. В Латвії заблоковані кілька десятків мільйонів євро. В Італії у вересні 2014 були заблоковані активи російського мільярдера Аркадія Ротенберга на 30 млн євро.

  Країни ЄС взагалі неохоче розкривають дані щодо персональних санкцій, а декілька країн відмовилися надавати інформацію з цього приводу.

  Нагадаємо, тим часом в Європі почались арешти для забезпечення позову компанії ЮКОС. В Парижі заарештували будівлю телеканалу Russia Today. Того ж дня російські установи у Бельгії отримали повідомлення судових приставів про накладення арешту на їхнє майно.

  Теги : санкції ЄС ротенберг санкції проти росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів