Клінтон "нокаутувала" Трампа під час дебатів – CNN

  27 Вересня, 2016 09:34
  Представниця від демократів змогла зібрати більше підтримки американських виборців.

  Під час дебатів 27 вересня представниця демократичної партії США Гілларі Клінтон зібрала 62% підтримки глядачів. Про це йдеться в опитуванні американського телеканалу CNN.

  Натомість рейтинг Дональда Трампа під час дебатів склав усього 27%.

  Ймовірно, що такий низький рейтинг Трампа пов'язаний з декількома заявами одіозного мільярдера. Спершу республіканець дав зрозуміти, що не покаже свою декларацію, попри потребу суспільства.

  Також негативно на підтримку Трампа вплинула підтримка раніше скасованої в Нью-Йорку програми "Зупини і обшукай", яка дозволяла в місті зупинити будь-яку людину і обшукати. Конституція США це забороняє, але кандидат в президенти хоче відновити цю практику.

  Не сподобалось публіці намагання республіканця налякати їх ядерною зброєю Росії. За словами політика, у Кремля більш сучасна ядерна зброя. Це викликало подив не лише у глядачів, але й у військових експертів, які знають краще за мільярдера потенціал російської ядерної зброї, основу якої складають ще радянські зразки.

  Клінтон у відповідь зазначила, що Трампа не можна підпускати до ядерної зброї, оскільки його можна спровокувати навіть твітом.

  Теги : Гілларі Клінтон Дональд Трамп дебати
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів