Київ використовує Варшаву – МЗС Польщі

  7 Листопада, 2017 10:48
  Ващиковський вважає, що Польща не може в односторонньому порядку вирішувати проблеми двох країн.

  Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що Київ використовує Варшаву в питанні підтримки безпеки і незалежності України.

  Про це він сказав в ефірі польського радіо "Trojka", передає "Укрінформ".

  "До цих пір ми стискали зуби, оскільки, з огляду на нашу військово-політичну доктрину і безпеку, збереження незалежної України є безцінним. Однак ми визнали, що нас використовують, що Україна досить безтурботно дивиться на цю проблему і виходить з розрахунку, що ми безумовно будемо підтримувати безпеку і незалежність України, стояти на її стороні в конфлікті з Росією і не вимагати рішення двосторонніх проблем – історичних або освітніх", – говорить Ващиковський.

  За його словами, в Польщі зараз відкрито говорять, що російська агресія не може бути відмовкою, щоб не вирішувати двосторонніх проблем. При цьому "кісткою незгоди" у двосторонніх відносинах є історія, "певною мірою" освіта, а також повернення польській громаді в Україні церковного майна – костьолів і парафіяльних будинків.

  Нагадаємо, посол Польщі в Україні Ян Пєкло заявив, що офіційна Варшава підтримала позицію України щодо вивчення української мови в рамках освітньої реформи.

   

  Теги : Польща Україна дипломатичні відносини
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів