Казахстан відкидає пропозиції Москви про введення єдиної валюти в ЄАЕС

  22 Квiтня, 2015 17:10
  Це перша публічна незгода Казахстану щодо пропозиції президента Росії про створення єдиної валюти в Євразійському економічному союзі.

  У Казахстані заявляють, що не будуть вводити єдину валюту в Євразійському економічному союзі (ЄАЕС), на чому наполягають в Москві. Про це повідомив заступник міністра економіки Тимур Жаксиликов.

  За його словами, Казахстан має чітку і послідовну позицію, що виключає можливість введення єдиної валюти в рамках торгового блоку.

  Це перша публічна незгода Казахстану щодо пропозиції російського президента Росії про створення єдиної валюти між чотирма країнами блоку, який включає в себе Вірменію, Білорусь, Казахстан і Росію.

  Економічні розбіжності між цими двома країнами ростуть. Так, з березня Казахстан обмежив обсяг продажів російських продуктів харчування, посилаючись на міркування безпеки споживачів. Росія навела ті ж аргументи, заборонивши в цьому місяці казахстанські молочні продукти, фрукти та овочі.

  Нагадаємо, договір про Євразійський економічний союз Росія, Білорусь і Казахстан підписали 29 травня 2014 в Астані, він набув чинності з 1 січня 2015 року. Незабаром до них приєдналася Вірменія, у травні очікується приєднання Киргизстану.

  Теги : Росія валюта ЄАЕС Казахстан
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів