Іспанський суд дозволив арешт соратників Путіна

  3 Травня, 2016 13:44
  Судова колегія Іспанії видала ордер на арешт пов'язаних з Путіним громадян РФ, яких звинувачують у використанні мафіозних схем.

  Національна судова колегія Іспанії видала міжнародний ордер на арешт кількох російських громадян, пов'язаних з президентом РФ Путіним.

  Про це повідомляють іспанські ЗМІ, зазначаючи, що підозрювані, серед яких  генерал та колишній віце-прем'єр-міністр РФ, звинувачуються у використанні мафіозних схем.

  При цьому наголошується: суддя, який розглядав діяльність т.зв. "тамбовської" та "малишевської" мафіозних груп заявив, що стосовно кожного із звинувачуваних є досить серйозні докази.

  Підкреслюється: ордер був виданий за результатами розпочатої 2008 року операції "Трійка", в ході якої були арештовані лідери двох злочинних угрупувань - Геннадій Петров та Олександр Малишев, а також  ще близько 20 осіб.

  Разом з тим, наголошується, іспанські правоохоронці з'ясували, що мафіозні групи є масштабнішими та пов'язані з російською владою: одним з найбільш важливих підозрюваних є Олександр Матусовіч Резнік, який був головою парламентського комітету з питань кредитних організацій та фінансових ринків Держдуми РФ, а також членом Національної банківської ради, а іншою особою, на ім'я якої було видано ордер, є Микола Миколайович Аулов - начальник Головного управління МВС РФ по Центральному федеральному округу.

  Як відомо, Іспанія розслідує зв'язки оточення Путіна зі злочинним угрупованням - за даними слідства, окремі соратники президента РФ, включаючи голову правління ВАТ "Газпром", заступника прем'єра і двох колишніх міністрів, брали участь в діяльності одного з найбільших російських злочинних угруповань, що діють в Іспанії більше 10 років.

  Теги : Путін Росія Газпром Іспанія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів