Іран налаштований реалізувати проекти на 185 млрд дол. після скасування санкцій

  23 Липня, 2015 18:09
  Уряд країни розглядає можливість збільшення видобутку газу для його постачань до Європи.

  У четвер, 23 липня, на інвестиційному форумі у Відні Іран представив план відновлення основних промислових галузей і торговельних зв'язків, повідомляє агентство Reuters.

  Зокрема іранський міністр промисловості, шахт і торгівлі Мохаммад Реза Нематзаде підкреслив, що після скасування санкцій, яке матиме місце слідом за підписанням ядерної угоди зі світовими державами, його країна має намір взяти участь у нафтогазових проектах загальною вартістю 185 млрд дол.

  За словами міністра, Ісламська республіка планує зосередитися на своїх нафтогазовій, металевій та автомобільній галузях і здійснювати експорт до Європи.

  "Ми прагнемо двосторонньої торгівлі, а також співпраці у дослідницькій, конструкторської та технологічній областях, – підкреслив Нематзаде. – Ми більше не зацікавлені в односторонньому імпорті товарів та машинного обладнання з Європи".

  Нагадаємо, раніше переговори Ірану з міжнародними посередниками завершилися досягненням домовленостей щодо іранської ядерної програми, якими її продовження дозволялося виключно в мирних цілях. В обмін на це з Ірану будуть зняті міжнародні економічні санкції.

  Теги : Іран санкції Європа газопостачання нафтогазвидобування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів