Ініціатор "акту Магнітського" погрожує санкціями через убивство юристки Ноздровської

  2 Сiчня, 2018 14:03
  Вбивці правозахисниці та ті, хто їх покриває, повинні відчути всю силу закону, переконаний британський фінансист Браудер.

  Відомий британський фінансист й інвестор Вільям Браудер закликає владу України знайти і покарати винних у вбивстві правозахисниці та юриста Ірини Ноздровської.

  Про це він написав у себе в Twitter.

  Браудер наголосив – якщо винних у вбивстві юристки не покарає сама Україна, то до вбивць та їхніх покровителів застосує санкції Захід.

  "Всі, хто брав участь у цьому жахливому звірстві, повинні відчути всю силу закону. Інакше вони і ті, хто їх покриває, можуть зіткнутися з "санкціями Магнітського" на Заході", – йдеться у повідомленні.

  Зазначимо, що Браудер, який є одним із ініціаторів прийняття у США та Канаді санкційного закону проти російських чиновників – "Акту Магнітського", названого на честь юриста Сергія Магнітського, який помер у 2009 році в слідчому ізоляторі у Москві.

  Нагадаємо, тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла наприкінці грудня у Києві, було виявлено 1 січня 2018 року у Вишгородському районі Київської області.

  Ноздровська останні роки займалася справою про загибель своєї сестри, яку збив на автомобілі Дмитро Россошанський – племінник глави суду Вишгородського району.

  Теги : вбивство санкції список магнітського Ноздровська
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів