ІДІЛ завезла до Європи хімічну і біологічну зброю – ЗМІ

  7 Грудня, 2015 13:09
  У Європарламенті наголошують на можливості використання хімічної та біологічної зброї для майбутніх атак в Європі.

  Бойовики терористичного угруповання "Ісламська держава" контрабандою перевезли хімічну та біологічну зброю до Європи для підготовки терактів.

  Про це повідомляють іноземні ЗМІ, посилаючись на доповідь європейського парламенту.

  "Хімічні, біологічні, радіологічні або ядерні речовини (ХБРЯ) були провезені непоміченими на територію Європейського Союзу", - йдеться у звіті, складеному після терактів у Парижі 13 листопада.

  Відповідно до документу Європарламенту, є підстави вважати, що ІДІЛ використовуватиме цю зброю для майбутніх атак в Європі.

  Також у доповіді зазначається, що, відповідно до заяв ІДІЛ, терористи найняли армію вчених для створення біологічної та хімічної вибухівки.

  Крім того, щомісячні звіти розвідки Інтерполу вказують на численні приклади спроб терористів придбати, провезти або використовувати ХБРЯ матеріали.

  "Ми маємо справу з дуже серйозною, добре оснащеною міжнародною терористичною організацією, яка зараз активно проявляє себе на вулицях Європи. Це становить найсерйознішу терористичну загрозу з усіх, з якими стикалася Європа в останні 10 років", - заявив глава Європолу Роб Уейнрайт.

  Раніше повідомлялось, що терористи ІДІЛ захопили східні території Афганістану з метою утворити нову провінцію "халіфату" на кордоні з Пакистаном.

  Теги : контрабанда теракти європарламент хімічна зброя ІДІЛ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів