IBM припинила 20-річну співпрацю з російською IT-компанією

  21 Липня, 2015 10:37
  Розірвання контракту обумовлене санкціями щодо РФ.

  Американська компанія IBM розірвала договір з одним із російських лідерів у сфері IT – компанією «Ланіт» з метою оптимізувати партнерську мережу в Росії, повідомляє «Коммерсант» з посиланням на президента «Ланіта» Георгія Ленса.

  За словами Ленса, IBM поінформувала ЗАТ «Ланіт» про припинення співпраці за три місяці, відповідно до договору. Віце-президент компанії Чад Різ у листі від 16 квітня повідомив про закінчення дії угод через вказаний в умовах контракту термін, проте причин розірвання договору вказано не було.

  В ІВМ заявляють, що «потреби замовників, що змінюються, вимагають від нас адаптації до нових умов та природно тягнуть за собою зміну існуючих відносин з нашими партнерами».

  На думку експертів, оптимізація компанією IBM російської партнерської мережі викликана санкціями щодо РФ. Зокрема, високотехнологічне обладнання, яке випускається американською компанією, потрапило під обмеження ввезення до Росії.

  Крім того, ІВМ переходить на прямі продажі таким найбільшим клієнтам, як Ощадбанк, Росстат і Федеральне казначейство.

  Зазначені причини, на думку голови правління IBS Сергія Мацоцького, зумовили відмову американців від поставок «Ланіту» обладнання та програмного забезпечення на кілька десятків мільйонів доларів на рік, що складало 5% виручки ІВМ в Росії.

  Теги : Росія санкції санкції проти росії ІВМ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів