"Ходульний" Першотравень в Москві: портрети Сталіна, прапор ДНР і "червоне серце"

  1 Травня, 2015 14:35
  В "кращих" традиціях СРСР відзначають 1 травня цього року в Москві. Правда, в ходу привнесли й нові риси, наприклад, артистів на ходулях, що символізують ... Росію і Україну.

  1 травня в Москві пройшла акція лівих сил, яка була заявлена як "марш проти фашизму та на підтримку Донбасу". Незважаючи на дощ, "святкові колони трудящих" пройшли центральними вулицями з символікою Комуністичної партії Російської Федерації (КПРФ), прапорами СРСР і червоними штучними квітами, передають російські ЗМІ.

  Крім цих атрибутів, учасники ходи несли портрети Сталіна, "традиційні" першотравневі гасла, хоча й доповнені більш актуальною тематикою. Наприклад, можна було побачити гасло "Перемогли фашизм, переможемо і капіталізм!"

  Найбільш примітними учасниками дійства стали четверо артистів на ходулях, які, за поясненнями організаторів, символізують Росію та Україну. Артисти несли прапори "патріотичного фронту допомоги "Червона Москва - КПРФ" і прапор ДНР, а також червоне серце, частина якого оформлена у вигляді стилізованої карти ДНР і ЛНР.

  Як зазначили в КПРФ, ця символіка демонструє "єдність двох народів, об'єднаних спільною історією і взаємодопомогою".

  До акції КПРФ приєдналися рух на підтримку армії, Союз Радянських офіцерів, Всеросійське жіночий рух "Надія Росії", Союз комуністичної молоді та ряд інших лівих партій і рухів.

  Ця акція завершилася концертом на Театральній площі Москви, в якому беруть участь артисти з Луганська.

  Тим часом, Федерація незалежних профспілок Росії (ФНПР) і Московська федерація профспілок провели ходу по Червоній площі в Москві. За словами організаторів, в демонстрації взяли участь понад 140 тис. осіб. Такі ж дані наводить прес-служба московського ГУМВС.

  Колону демонстрантів очолювали голова Федерації незалежних профспілок Росії Михайло Шмаков, мер Москви Сергій Собянін, віце-спікер Держдуми Андрій Ісаєв (фракція "Єдина Росія"). Крім профспілкових активістів в ході брали участь члени Загальноросійського народного фронту (ЗНФ), партії "Єдина Росія", а також інших політичних організацій.

  Теги : кпрф Москва 1 травня
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів