Греція дала "добро" на 86 млрд євро від кредиторів

  14 Серпня, 2015 11:46
  Грецькі парламентарі думали всю ніч, чи варто приймати пакет фіндопомоги, що вимагає ще більш жорстких заходів економії.
  Грецький парламент
  Фото з відкритих джерел
  Грецький парламент

  Сьогодні зранку грецький парламент після довгих дискусій схвалив угоду з кредиторами на 86 мільярдів євро. Про це повідомляють грецькі видання.

  Як зазначається, за відповідне рішення проголосували 222 грецьких парламентарів, проти висловились 64, 11 утримались. Передували ж голосуванню суперечки щодо нової угоди, які тривали майже всю ніч.

  Дебати стосувались того, чи варто приймати пакет фіндопомоги, що вимагає ще більш жорстких заходів економії та економічних реформ.

  Однак зранку у парламенті виступив прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас і заявив, що "не шкодує, що вибрав компроміс". При  цьому, за його словами, угода з кредиторами була "вимушеним вибором".

  Нагадаємо, 11 серпня Греція погодила з кредиторами пакет допомоги на 86 млрд євро. Сьогодні Єврогрупа повинна затвердити це рішення, що, у свою чергу, дасть змогу ратифікувати його національним парламентам країн єврозони.

  Теги : фіндопомога греція кредитори Алексіс Ципрас
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів