Голландців агітуватимуть проти України за допомогою туалетного паперу

  17 Лютого, 2016 10:55
  На виготовлення гігієнічного засобу з антиукраїнською агітацією виділено 50 тис. євро.

  Рішенням голландської комісії з проведення референдуму компанії Raspoetin BV було надано грант у розмірі близько 50 тис. євро для випуску туалетного паперу із закликами голосувати проти Угоди про асоціацію з Україною.

  Про це повідомляє "Українська правда".

  У рамках розподілення загального фонду в 2 млн євро приватній компанії Raspoetin BV виділено 47 973 євро на "виготовлення, транспортування та розповсюдження туалетного паперу з надрукованими на ньому аргументами проти асоціації і недоліками вступу України до ЄС".

  Власник створеної в 2012 році Raspoetin BV Рубен Марсман заявив, що є "зацікавленим громадянином" і використовує можливість бути почутим.

  Марсман поінформував, що буде надруковано 100 тисяч рулонів туалетного паперу, які розповсюджуватимуться в магазинах. Частину продукції планується відправити у впливові інституції Нідерландів.

  В рамках кампанії комісія з проведення референдуму має виділити по 700 тис. євро прихильникам і противникам асоціації з Україною. Ще 600 тис. будуть надані тим, хто підтримує нейтральну позицію.

  Нагадаємо, проведення у Нідерландах референдуму щодо асоціації Україна-ЄС заплановано на 6 квітня.

  Теги : референдум асоціація з ЄС нідерланди агітація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів