Глави МЗС країн Євросоюзу обговорять "панамські документи"

  15 Квiтня, 2016 20:10
  Міністри на засіданні можуть торкнутися й теми офшорів українського президента Петра Порошенка.

  Міністри закордонних справ країн Євросоюзу на зустрічі 18 квітня планують обговорити наслідки витоку "панамських документів", повідомляє EurActiv.

  Зазначається, що очільники МЗС держав ЄС мають намір порушити це питання, хоча ця тема офіційно не значиться на порядку денному.

  Як заявив один із дипломатів ЄС, дводенне засідання стосуватиметься ситуації в Україні, а також буде пов’язане з обговоренням наслідків найбільшого витоку документів щодо ухилень від сплати податків.

  На запитання, чи буде обговорюватися інформація про офшори президента України Петра Порошенка, дипломат відповів: "Є хороший шанс, що вони будуть ... Це можливо", - сказав він.

  Крім того, міністри планують обговорити "Східне партнерство" з Україною, Грузією і Молдовою, а також нинішню ситуацію в Лівії, загрозу від "Ісламської держави" в Іраку й Сирії та міграційну кризу.

  Нагадаємо, міжнародний консорціум журналістів опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, які використовуються впливовими людьми для ухилення від сплати податків. Серед фігурантів офшорного скандалу – й український президент Петро Порошенко.

  Теги : ЄС офшори Mossack Fonseca панамські документи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів