Глава Світового банку достроково заявив про відставку

  7 Сiчня, 2019 20:42
  Виконувати обов'язки президента групи організацій Світового банку з 1 лютого буде нинішній виконавчий директор СБ Крісталіна Георгієва.

  Президент групи організацій Світового банку (СБ) Джим Ен Кім 7 січня заявив про намір піти у відставку. Джим Ен Кім покине свій посади 1 лютого 2019 року, повідомила прес-служба СБ.

  Виконувати обов'язки президента групи організацій СБ з 1 лютого буде нинішній виконавчий директор СБ Крісталіна Георгієва.

  "Для мене було великою честю працювати президентом цього чудового закладу, повного захоплених своєю справою людей, відданих справі викорінення крайньої бідності", – повідомив президент СБ.

  Прес-служба зазначає, що він планує приєднатися до фірми, що займається інвестиціями в інфраструктуру країн, що розвиваються. Також Кім повідомив, що знову увійде до складу ради організації Partners In Health, співзасновником якої він став більш 30 років тому.

  Кім став президентом СБ 30 червня 2012 року. У 2017 році його переобрали на другий п'ятирічний термін, який повинен був завершитися в 2022 році.

  Нагадаємо, рада директорів Світового банку ухвалила рішення про надання Україні фінансової гарантії на суму 750 млн доларів.

  Теги : світовий банк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів