G7 наполягає на скасуванні е-декларацій для антикорупціонерів

  20 Березня, 2018 12:20
  За словами послів, вимоги щодо е-декларування для антикорупціонерів перешкоджають боротьбі з корупцією.

  Група країн "Великої сімки" (G7) заявила про невідповідність вимог е-декларування для антикорупційних активістів та міжнародних членів наглядових рад державних компаній та закликала Україну скасувати їх відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

  Про це йдеться у спільній заяві дипломатів, опублікованій на сторінці у Twitter канадського головування групи підтримки послів "Великої сімки". 

  "Вимоги щодо е-декларування для антикорупційних активістів та міжнародних членів наглядових рад державних компаній не відповідають міжнародним зобов’язанням України та кращим практикам, негативно впливають на міжнародну допомогу та перешкоджають боротьбі з корупцією", – йдеться у повідомленні.

  Посли G7 зазначили, що рішуче підтримують рекомендації Венеційської комісії щодо скасування відповідних вимог.

  "Група країн "Великої сімки" рішуче підтримує рекомендації Венеційської комісії щодо скасування цих вимог та очікує на законодавче врегулювання, що дозволить виконати ці рекомендації або відкласти застосування закону до 1 квітня", – підкреслюється у заяві.

  Нагадаємо, напередодні верховна представниця ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що Європейський Союз хоче бачити від української влади "більше рішучості" у проведенні реформ та боротьбі з корупцією.

  Теги : G7 е-декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів