Франція готова визнати Палестинську державу

  30 Сiчня, 2016 13:18
  Міністр зовнішніх справ Франції заявив, що задля мирного врегулювання конфлікту між Ізраїлем та Палестиною, Франція готова визнати останню.
  Фото з відкритих джерел

  Франція готова визнати Палестинську державу - з метою досягнення мирного врегулювання конфлікту між нею та Ізраїлем.

  Про це заявив міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус, наголосивши, що "збереження нинішньої конфліктної ситуації між Ізраїлем та Палестиною вигідне бойовикам "Ісламської держави".

  Зазначається: за словами Фабіуса, Париж найближчим часом почне підготовку до міжнародної конференції (яка має відбутися до літа цього року), за участю обох сторін конфлікту та їх основних партнерів - для того, щоб відновити мирні переговори між протиборчими сторонами.

  Крім того, глава французького МЗС наголосив, що "у випадку, якщо знайти рішення проблеми не вдасться, доведеться визнати Палестинську державу".

  Підкреслюється: постійний представник палестинської автономії в ООН Ріад Мансур привітав рішення Франції, в той час, як реакція Ізраїлю була прохолодною - за словами одного з ізраїльських дипломатів, "заява Франції означає заохочення палестинського боку до відмови від досягнення взаємного успіху на переговорах".

  Як відомо, наразі Палестину як суверенну державу визнали понад 130 країн світу. Україна до цих країн не належить.

  Теги : ООН Франція Ізраїль ІДІЛ Палестина збройний конфлікт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів