ФБР відповіло на "наїзд" Луценка щодо співпраці з НАБУ

  7 Грудня, 2017 07:45
  Глава ГПУ раніше назвав незаконною співпрацю українського бюро з американським.

  Федеральне бюро розслідувань роз’яснило, що працює з Національним антикорупційним бюро України на підставі підписаного у червні 2016 року меморандуму про порозуміння.

  Про це йдеться у відповіді ФБР на запит "Голосу Америки".

  У США пояснили, що цей меморандум дозволяє ФБР надавати НАБУ та Спеціальній антикорупційній прокуратурі допомогу в сфері розслідувань.

  Наголошується, що співробітники ФБР працюють у НАБУ на тимчасовій, ротаційній основі й не є оперативним агентами. "Будь-які заяви про протилежне – неправдиві", – запевнили в американському бюро.

  У відомстві зазначили, що викорінення корупції є пріоритетом для ФБР, а його співробітники взаємодіють із партнерами в правоохоронних агенціях у всьому світі й допомагають розслідувати корупційні злочини, коли у них просять допомоги.

  "НАБУ та САП – це молоді організації, котрі зіткнулись із великими викликами у роботі, яку вони роблять для України. ФБР буде й надалі надавати НАБУ і САП підтримку та допомогу, яка їм необхідна у їхній важливій роботі заради народу України", – додали у бюро.

  Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко раніше назвав агентів Національного антикорупційного бюро України, які працюють під прикриттям, нелегальними, а участь ФБР у спільній спецоперації з НАБУ – протизаконною.

  Теги : США ГПУ Юрій Луценко ФБР НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів