Європарламентарі просять керівництво ЄС надати Україні безвізовий режим

  3 Грудня, 2015 22:28
  31 європейський депутат підписався під відповідним листом.
  Європарламент
  Фото з відкритих джерел
  Європарламент

  Група депутатів Європарламенту звернулась із листом до вищого керівництва ЄС, у якому попросила надати Україні безвізовий режим.

  Лист на ім'я президента Європейської Ради Дональда Туска, президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, високого представника ЄС із питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріки Могеріні та профільних європейських комісарів підписав 31 європейський депутат, передає "Уніан".

  У листі зокрема йдеться, що на переконання депутатів, "безумовне надання Україні та Грузії безвізового режиму відображатиме справжню відданість Європейського Союзу Східному партнерству". Окрім того, це "зміцнить рішучість України, а також Грузії продовжувати шлях реформ".

  Європарламентарі звернули увагу Ради та Єврокомісії на "суттєвий прогрес, досягнутий до цього часу українським урядом в реалізації необхідних вимог щодо так званого "безвізового" пакету". А саме – у боротьбі з корупцією та дискримінацією (маючи на увазі прийняття законів про Нацагенство з виявлення злочинних активів та антидискримінаційних поправок до Трудового кодексу).

  Депутати Європарламенту наголосили, що прийняті закони "лише доводять прихильність та сильну політичну волю України щодо порядку денного Асоціації та процесу реформ".

  Теги : безвізовий режим європарламент
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів