Європарламент закликав Британію якнайшвидше вийти з ЄС

  28 Червня, 2016 17:06
  Євродепутати проголосували за негайну активацію ст. 50 Лісабонського договору для початку процедури виходу Британії з ЄС.

  Європарламент на екстреному засіданні у вівторок, 28 червня, схвалив резолюцію, в якій закликав Велику Британію якнайшвидше вийти із Євросоюзу, повідомляє УНІАН.

  За ухвалення документа проголосувало 395 депутатів, 200 – проти, ще 71 – утримався.

  У резолюції, зокрема, наголошується, що волевиявлення британського народу потрібно цілком і повністю поважати, починаючи з негайної активації ст. 50 Лісабонського договору для початку процедури виходу з ЄС.

  Євродепутати закликали прем’єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона 28-29 червня повідомити про підсумки референдуму Раді Європи, аби якнайшвидше розпочати цю процедуру .

  Стосовно ж головування Британії у 2017 році в Раді ЄС, то Європарламент просить змінити порядок президентства, щоб запобігти ситуації, коли процес виходу країни з Євросоюзу поставить від загрозу його щоденні справи.

  Крім того, європарламентарі констатували, що сьогоднішні виклики вимагають реформ, щоб зробити Європейський Союз кращим та більш демократичним.

  Нагадаємо, на референдумі, який відбувся 23 червня, за вихід Великої Британії з Євросоюзу проголосувало 52% виборців, тоді як проти – 48%.

  Теги : Велика Британія ЄС європарламент Brexit
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів