Естонія дозволила видачу Україні свого громадянина, який воював за ЛНР

  22 Вересня, 2015 16:47
  Суд прийняв рішення, яке дозволить покарати бойовика з Естонії.

  Суд в Естонії визнав юридично допустимим рішення Державної прокуратури щодо видачі Україні естонського громадянина Володимира Полякова, якому інкримінується участь у бойових діях на боці сепаратистів на Донбасі, повідомило EER.ее.

  Адвокат підозрюваного Сван Сіллар заявив, що скористається правом на апеляцію і в окружному суді буде аргументувати свою позицію тим, що справа є політичною. Також захист проситиме звернути увагу на Мінські угоди, де є пункт про амністію.

  Нагадаємо, громадянина Естонії Полякова співробітники поліції безпеки затримали зі зброєю та боєприпасами ще в лютому 2015 року за спробу перетину естонсько-російського кордону. Пізніше з’ясувалося, що затриманий хотів потрапити до Луганська і приєднатися до сепаратистів з ЛНР. У ході розслідування слідчі дізналися, що Поляков не вперше їхав на Донбас і протягом 2014 року він два рази був у лавах організації ЛНР.

  На Луганщині затриманий охороняв полонених українських військовослужбовців і не виключено, що також він брав участь у бойових діях.

  Теги : ЛНР суд Естонія Володимир Поляков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів