ЄС запровадить нові заходи безпеки на залізничному транспорті

  30 Серпня, 2015 12:02
  Заходи узгодили країни-члени ЄС на екстреній зустрічі в Парижі.

  Країни Євросоюзу запроваджують нові заходи безпеки на залізничному транспорті.

  За словами міністра внутрішніх справ Франції Бернара Казнєва, заходи узгодили країни-члени ЄС на екстреній зустрічі в Парижі.

  Саміт призначили після нападу на пасажирів високошвидкісного потяга, що прямував з Амстердама до Парижа минулої п`ятниці, коли лише завдяки рішучим діям кількох пасажирів вдалося уникнути великої кількості жертв, передає ВВС-Україна.

  Міністр повідомив про деякі нововведення: посилення контролю за особами пасажирів та їхнім багажем на станціях, жорсткість законодавства щодо обігу вогнепальної зброї, а також більш тісна співпраця спецслужб Європейських країн.

  За словами міністра внутрішніх справ Німеччини Томаса де Мезьєра, хоча і неможливо відразу почати перевірку мільйонів людей, які щодня здійснюють поїздки залізничним транспортом всіма країнами Євросоюзу, але поліпшень в цій сфері можна досягнути чимало.

  У зустрічі брали участь міністри з Франції, Британії, Німеччини, Італії, Іспанії, Бельгії, Люксембургу, Нідерландів та Швейцарії.

  Нагадаємо, що напад на пасажирів високошвидкісного поїзда Thalys, що прямував з Амстердама до Парижа, було скоєно 21 серпня. В результаті стрілянини, яку влаштував марокканець Аюб Каззані, поранення отримали троє людей. Нападника через кілька хвилин нейтралізували самі пасажири. 

  Теги : ЄС
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів