ЄС вимагає від України незалежного Антикорупційного суду

  10 Жовтня, 2017 11:13
  Аби до нової інституції потрапили незалежні судді-фахівці, в Євросоюзі пропонують допомогу з їх відбором.

  Європейський Союз наполягає на необхідності створення в Україні окремого Антикорупційного суду і готовий допомагати з відбором суддів.

  Про це йдеться у відповіді представництва ЄС в Україні на запит "Європейської правди" щодо позиції з цього питання після оголошення висновку Венеціанської комісії.

  Зокрема, в ЄС зауважують, що висновок комісії є дуже важливим у контексті подальшої модернізації України і "містить корисне уточнення європейських стандартів створення спеціалізованих антикорупційних судових органів".

  Європейські дипломати наголошують, що в Україні має бути створено Вищий спеціалізований антикорупційний суд як незалежну й окрему установу від існуючої структури судової влади.

  "Незалежність, цілісність та професіоналізм усіх суддів, які будуть призначатися в Антикорупційний суд, будуть мати вирішальне значення для відновлення довіри громадськості до влади, і ЄС готовий сприяти прозорості процесу відбору суддів у разі необхідності", – заявили у представництві Євросоюзу.

  Як відомо, після розгромного висновку Венеціанської комісії щодо законопроекту "Блоку Петра Порошенка" про створення антикорупційних палат, у президентській фракції пообіцяли підготувати новий документ з урахуванням її зауважень.

  Теги : Порошенко БПП ЄС Петро Порошенко представництво єс в україні Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів