ЄС вимагає від РФ належного лікування і звільнення Сенцова

  8 Жовтня, 2018 11:37
  Російська влада, наголошують в Євросоюзі, порушує права українського режисера.

  Європейський Союз вимагає від Російської Федерації швидкого й належного лікування українського режисера Олега Сенцова, а також негайного звільнення його та всіх незаконно утримуваних громадян України.

  Про це йдеться в заяві речниці зовнішньополітичної служби ЄС Майї Косьянчич.

  Вона, зокрема, наголосила, що Сенцов продемонстрував неймовірну мужність, рішучість і самовідданість за 145 днів голодування, а його здоров’я погіршилося до критичного.

  Відмовляючи Сенцову в наданні належного медичного лікування, йдеться в заяві, російська влада порушила його права та свої зобов’язання в галузі прав людини згідно із міжнародним правом.

  При цьому Косьянчич додала, що Сенцов був ув’язнений за свою діяльність проти незаконної анексії Криму Росією, ЄС вважає його справу порушенням міжнародного права та елементарних стандартів правосуддя.

  Нагадаємо, 6 жовтня Олег Сенцов офіційно припинив голодування, якого дотримувався з 14 травня з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів. Голодування було припинено в зв’язку із критичним станом здоров’я режисера й погрозою російських тюремників почати примусове годування.

  Теги : Олег Сенцов ЄС голодування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів