ЄС продовжить санкції проти РФ

  19 Травня, 2016 12:28
  Федеріка Могеріні заявила, що керівництво ЄС має намір продовжити санкції проти Росії, незважаючи на позицію окремих членів Євросоюзу.

  Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні під час інтерв'ю іноземним ЗМІ заявила, що керівництво Європейського союзу має намір продовжити санкції проти Росії, незважаючи на позицію окремих членів Євросоюзу.

  "Лідери країн і урядів країн ЄС погодили зняття санкцій з повним виконанням мінських угод. Поки цього досягнуто не було. У другому півріччі уряди країн ЄС дадуть в загальних рисах політичну оцінку того, наскільки виконувалися мінські угоди та як виглядає подальший шлях врегулювання конфлікту в Україні" , - йдеться в заяві.

  Як відомо, раніше глава МЗС Німеччини заявив, що великі промислово розвинені країни зацікавлені в тому, щоб Росія повернулася в коло G8, після того, як виконає Мінські домовленості, оскільки "немає ніяких переконливих історичних прикладів того, що ізоляція приносила б нам миру у всьому світі".

  Теги : мінські домовленості ЄС Федеріка Могеріні санкції проти росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів