ЄС – Порошенку: Без Антикорупційного суду грошей більше не буде

  8 Грудня, 2017 13:49
  Владі доведеться створити такий спеціалізований суд, якщо вона хоче отримати чергову допомогу від Європи.

  Умовою виділення Європейським Союзом нової макрофінансової допомоги Україні буде необхідність створення Антикорупційного суду.

  Про це пише "Європейська правда".

  Як зазначається, після наданні Україні безвізового режиму в Євросоюзу поменшало важелів впливу на офіційний Київ. Одним із таких важелів є макрофінансова допомога.

  Таку допомогу Євросоюз, відповідно до правил, може надавати лише тій країні, яка має діючу програму співпраці з Міжнародним валютним фондом. А отже, доки Україна не відновить роботу з МВФ, ніякого руху в цьому напрямі не буде.

  З цього випливає, що європейці дадуть гроші лише після створення в Україні Антикорупційного суду, адже це – одна із ключових вимог МВФ.

  До того ж, пише видання, вимогою для виділення одного із перших траншів буде також автоматична перевірка декларацій, а умови видачі грошей будуть украй детально прописані.

  Як відомо, президент Петро Порошенко пообіцяв директору Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард уже найближчим часом внести до Верховної Ради свій варіант законодавчої ініціативи щодо Антикорупційного суду.

  Теги : Порошенко Євросоюз фінансова допомога ЄС Петро Порошенко Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів