ЄС і Великобританія прийняли декларацію про Brexit

  12 Березня, 2019 11:56
  Тереза Мей і Жан-Клод Юнкер досягли компромісу щодо виходу Великобританії з ЄС.

  Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей на зустрічі з головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером і главою делегації ЄС на переговорах про Brexit Мішелем Барньє підписали дві спільні декларації про вихід Великобританії з ЄС.

  Юнкер підтвердив досягнення домовленості з Лондоном, зазначивши, що узгоджені в понеділок додатки до угоди є останньою пропозицією Лондону, пише DW.com.

  У першій декларації Великобританія і ЄС зобов'язуються до кінця 2020 року знайти заміну так званому "бекстопу" – тимчасовому рішенню, яке повинно запобігти встановленню жорсткого кордону між членом ЄС Ірландією і британської Північною Ірландією. У другій декларації вимальовуються майбутні відносини між Великобританією і ЄС.

  За словами голови Єврокомісії, домовленість з Лондоном містить уточнення і правові гарантії для угоди про Brexit і "бекстопу". Юнкер зазначив, що домовленість також була досягнута з прем'єр-міністром Ірландії Лео Варадкаром.

  Нагадаємо, Єврокомісія виділила черговий транш розміром 215 млн євро на фінансування будівництва газопроводу Baltic Pipe, який повинен забезпечити поставки газу з Норвегії до Польщі.

  Теги : Велика Британія ЄС Brexit
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів