Елітна нерухомість у Москві різко здорожчала через колишніх соратників Януковича - ЗМІ

  29 Серпня, 2015 12:54
  Масова втеча команди Януковича до Москви спровокувала хвилю доларового попиту на оренду елітних квартир. Утікачі орендували житло, не звертаючи уваги на високі ціни.

  Після втечі до Москви Януковича та більшості українських посадовців, у столиці Росії виник попиту на оренду елітної нерухомості.

  Про це повідомляють російські засоби масової інформації.

  Зокрема, за словами регіонального директора департаменту елітної житлової нерухомості Knight Frank Russia & CIS Олени Юргєнєвої, буквально на наступний день після втечі кілька десятків чиновників і бізнесменів найвищого рівня з родинами з’явилися у столичних агентствах нерухомості

  Причому, іноді вони діяли безпосередньо, а іноді – через російських довірених осіб.

  “Українці орендували житло практично без торгу, з першого ж перегляду, аби воно підходило їм за площею і якістю проживання”, – зазначила голова ради директорів російської Kalinka Group Катерина Румянцева.

  Українські втікачі шукали для оренди дуже великі квартири – 400-500 кв. м з пишною обробкою в палацовому стилі, зазначає Олена Юргєнєва.

  Вартість оренди такого житла коливалася від 10 до 30 тис. доларів на місяць, а одна угода була зафіксована в бюджеті 35 тис. дол. на місяць.

  Є також дані, що група українських громадян купила будинок в підмосковній Барвисі за 52 млн дол., а напередодні в цьому будинку бачили президента-вигнанця України Віктора Януковича.

  У свою чергу колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров вказаний як власник однієї з ділянок елітного селища ТСЖ “Моноліт”, розташованої в Підмосков’ї.

  Спеціаліст з маркетингу агентства “Еванс” Наталія Вяткіна оцінила вартість двоповерхового котеджу в селищі “Моноліт” в 20 млн руб. 

  Теги : Росія Янукович Микола Азаров Москва нерухомість революція Гідності
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів