Екс-депутат Держдуми планує продовжити роботу в Україні

  12 Червня, 2016 12:30
  Колишній депутат Державної думи Росії Ілля Пономарьов після позбавлення мандата планує продовжити свою роботу в Україні.

  Екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов заявив у коментарі "Гордон", що після позбавлення мандата планує продовжити свою роботу в Україні.

  "Україна для мене пріоритет. Тут я буду займатися тим, що робив у Росії — це залучення іноземних інвестицій і допомога у розробці законодавчих норм і правил, спрямованих на створення робочих місць, підвищення конкурентності економіки й поліпшення ділового середовища. Постараюся зробити все, що можу", — йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: російське керівництво натякнуло майбутнім депутатам, що Кремль необхідно слухати у всьому — "Це меседж такий депутатам Держдуми, що зараз ось такі правила гри. Навряд чи це меседж для мене — не бачу, що б нового вони могли мені цим сказати".

  Нагадаємо, 10 червня Держдума Росії ухвалила постанову щодо позбавлення мандата депутата Іллі Пономарьова за невиконання ним своїх обов'язків — за таке рішення проголосували 413 депутатів, троє висловились проти.

  Теги : Росія Держдума Ілья Пономарьов Кремль Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів