ЄК запропонувала Хорватії допомогу через наплив біженців

  19 Вересня, 2015 11:27
  За даними МВС Хорватії, з середи на її територію прибули понад 17 тисяч біженців.

  Глава Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер запропонував Хорватії технічну та логістичну підтримку для подолання проблем, що виникли в країні через наплив біженців.

  Про це керівник Єврокомісії сказав у телефонній розмові з прем`єр-міністром Хорватії Зораном Мілановичем, передає Німецька хвиля.

  Під час розмови, яка відбулась ввечері у п`ятницю, 18 вересня, обидві сторони наголошували на необхідності посилення захисту зовнішніх кордонів ЄС, а також справедливому розподілі між країнами ЄС біженців, які уже перебувають на території Євросоюзу.

  Юнкер та Міланович також висловились за надання з боку ЄС допомоги країнами, які мають зовнішні кордони ЄС.

  За даними МВС Хорватії, з середи на її територію прибули понад 17 тисяч біженців. Країні довелось закрити кордон із Сербією, звідки й прибула більша частина мігрантів. Уряд Хорватії заявив, що країна не може впоратись з тією кількістю біженців, які опиняються на її території.

  18 вересня було прийнято рішення доставляти біженців до угорського кордону. Там мігрантів, переважна кількість яких прибули з Сирії, автобуси транспортної служби Будапешта доставляють до реєстраційних центрів на кордоні з Австрією.

  Водночас ЗМІ повідомляють, що дії Загреба та Будапешта, радше за все, не скоординовані, а у Відні заявляють, що цей крок Угорщина не узгоджувала з Австрією.

  Теги : біженці Єврокомісія Хорватія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів