Єгипет втратить 70% турпотоку без російських і британських туристів

  7 Листопада, 2015 11:37
  Російські туристи завжди стояли для Єгипта на першому місці.

  Відтік російських і британських туристів з Єгипту позбавить країну 70% турпотоку і завдасть страшного удару по галузі, що дає більше 11% єгипетського ВВП і більше 14% валютних надходжень в казну.

  Про це заявив член консультативної ради при міністрі туризму Єгипту Мухаммеда Юсефа, передають російські ЗМІ.

  "Російські туристи стоять на першому місці, це 3 млн туристів на рік. Британці - 1 млн. Їх відхід з ринку - це сильний удар по галузі. Втрати складуть 70% турпотоку", - сказав Юсеф.

  За даними міністерства, туристична галузь дає 11,3% ВВП країни і забезпечує більше 14% доходів до держбюджету в іноземній валюті. До заворушень в січні 2011 року в Єгипті, що призвели до зміни правлячого режиму, "країну пірамід" відвідували близько 15 млн туристів на рік, потім ця цифра різко впала.

  На приплив туристів останні роки негативний вплив чинила нестабільна політична обстановка, обвал у системі безпеки й активізація на півночі Синайського півострова терористичних угруповань, пов'язаних з "Ісламським державою" і "Аль-Каїдою", вибух у італійського консульства в Каїрі, невдалий теракт в Луксорі, вбивство генерального прокурора, захоплення і страта громадянина Хорватії, розстріл групи туристів з Мексики.

  Нагадаємо, що до катастрофи над Сінаєм Єгипет розраховував до кінця 2015 року прийняти близько 10 млн іноземних туристів. На кінець серпня ця цифра становила 6,6 млн чоловік, на 5% більше аналогічних показників минулого року. Доходи від туризму до кінця 2015 року планувалися на рівні 7,5-8 млрд доларів. На першому місці за кількістю приїжджаючих в Єгипет туристів стоїть Росія, на другому і третьому - Великобританія і Німеччина, далі Італія та Франція.

  Теги : єгипет туризм
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів