"Друзі Путіна" в Польщі просять відкрити кордон з Росією

  8 Серпня, 2016 21:08
  Польська опозиція почала тиснути на офіційну Варшаву.

  Польська опозиційна партія "Громадянська платформа" почала вимагати від уряду відновити малий прикордонний рух з Калінінградською областю Росії, повідомляє "Польське радіо".

  У заяві депутат Сейму Роберт Тишкевич, який не вперше стає на сторону Росії, йдеться, що малий прикордонний рух приносить користь жителям Польщі, а не лише росіянам.

  Депутат від партії "Право і справедливість", яка має більшість у парламенті, Лукаш Шрайбер відповів колегам, що режим малого прикордонного руху не було відновлено з міркувань безпеки.

  "Польські служби показали, що насправді вміють дбати про безпеку під час серйозних і важливих заходів. Вони забезпечили безпеку під час саміту НАТО та Всесвітніх днів молоді. Ми розуміємо ситуацію бізнесменів, ситуацію власників магазинів, але польський уряд, вибираючи між економічним прибутком і безпекою поляків, завжди на перше місце ставить безпеку", - сказав Шрайбер.

  Нагадаємо, у липні у Кракові Польща припинила дію міжурядових угод з Україною і РФ про малий прикордонний рух. Причиною для цього рішення став саміт НАТО.

  Теги : Росія Польща кордон
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів