Дипломатичний скандал: Сербія викликала свого посла в Україні

  9 Листопада, 2017 11:45
  Глава сербського дипломатичного відомства має намір обговорити актуальне питання відносин з Україною.

  Міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич викликав посла в Києві Раде Булатовича для консультації щодо актуальних питань відносин з Україною.

  Про це повідомляє сайт сербського МЗС.

  Зазначається, що глава сербського зовнішньополітичного відомства має намір обговорити з послом подальшу діяльність, пов’язану з відносинами Сербії та України.

  У МЗС країни наголошують, що Сербія неодноразово заявляла про підтримку територіальної цілісності України, а також, як і раніше, прихильна встановлення хороших відносин з Києвом на принципах взаємної поваги.

  При цьому Дачич зазначив, що "українські найманці брали участь у злочинах, скоєних проти сербського народу в Хорватії, що Україна, на відміну від Сербії, ніколи не засуджувала".

  Нагадаємо, раніше в інтерв’ю виданню Balkan Insight посол України в Сербії Олександр Александрович заявив, що Росія використовує Сербію для дестабілізації Західних Балкан і ця країна є інструментом для знищення Європи.

  Заява українського дипломата викликала невдоволення офіційного Белграда. Там попросили МЗС України вказати послу на неприпустимість його поведінки, погрозивши при цьому вжити "звичних у таких випадках заходів".

  Теги : Сербія посол дипломати
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів