Дерипаска найняв у лобісти британського лорда, щоб позбутися санкцій США

  5 Листопада, 2018 20:55
  У тому, щоб вплинути на зняття санкцій, беруть участь колишній сенатор США і представник передвиборчого штабу Трампа.

  Російський бізнесмен Олег Дерипаска домагається зняття санкцій США з підконтрольних йому компаній En+, "Русал" і себе особисто за допомогою британського лорда, наближеного до екс-прем’єр-міністра Британії Девіда Кемерона, та інших лобістів, повідомляє The New York Times.

  "Британський посланець від компаній Дерипаски – лорд Грегорі Баркер – протеже колишнього прем’єр-міністра Британії Девіда Кемерона, був призначений минулого року главою ради директорів En+. Також беруть участь (у тому, щоб вплинути на зняття санкцій – ред.) лобісти, юридичні фірми, експерти з піар-менеджменту, колишній сенатор США і високопоставлений представник передвиборчого штабу Трампа, у якого є зв’язки в Мінфіні США і Білому домі. Навіть посли у Вашингтоні з ряду країн звернулися з проханням написати листи проти санкцій", – йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, лорд Баркер та команда, які намагаються боротися з санкціями, стверджують, що введення їх у відношенні до En+ та "Русала" може спричинити хаос на світових ринках металів, завдати шкоди американським виробникам і потенційно зіграти на руку Китаю.

  Нагадаємо, США заморозили активи російського мільярдера Дерипаски.

  Теги : США санкції олег дерипаска
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів