Деофшоризація чекає на Британські Віргінські острови

  27 Сiчня, 2016 17:45
  Контроль буде посилено над діяльністю місцевих фірм і налагоджено обмін податковими відомостями.
  Фото: відкриті джерела

  На податкову гавань - Британські Віргінські острови чекає деофшоризація. З 15 січня набули чинності зміни до "Закону про бізнес-фірми від 2004 року", пишуть ЗМІ.

  Зазначається, що з 1 квітня всі нові компанії, які зареєстровані на Островах, будуть змушені надавати дані про своїх директорів місцевому Реєстру компаній. Існуючі фірми зобов'язані надати такі відомості до 1 квітня 2017 року.

  Також компанії зобов'язані повідомляти протягом 21 дня про зміну директора. Якщо такі дані не надійдуть вчасно, компанію оштрафують.

  До інформації з реєстру буде надано доступ податковим органам Островів та іншим державам, в рамках міжнародної системи правової допомоги та обміну даними, а також контрагентам фірм.

  Окрім того, компанії муситимуть 5 років зберігати документацію з усіма трансакціями.

  Також на Британських Віргінських островах були прийняті зміни до "Закону про взаємну правову допомогу в податкових справах". Тепер відмова місцевій владі в наданні такої інформації розглядатиметься як кримінальний злочин.

  Додамо, восени минулого року влада БВО посилила норми ідентифікації кінцевих бенефіціарних власників фірм. Поправки допоможуть підкорегувати місцеві закони відповідно до міжнародних стандартів прозорості та боротьби з відмиванням нелегально отриманих фінансів.

  Теги : оподаткування Британські Віргінські острови деофшоризація офшори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів