Демонстранти в Єревані висуватимуть нові вимоги

  25 Червня, 2015 08:55
  До столиці Вірменії з’їжджаються протестувальники з кількох областей, щоб озвучити нові вимоги.
  Фото з відкритих джерел

  Вірменські активісти вирішили не обмежуватись у своїх вимогах лише за зниження тарифів на електроенергію, яке їм напередодні пообіцяв президент. Вони хочуть висунути владі нові вимоги і з’їжджаються у столицю з кількох областей.

  Про це повідомив вірменський інформаційний канал "1in.am" з посиланням на слова представника вірменської партії "Айазн" Армена Мкртчяна.

  Так, за його словами, до Єревану на проспект Маршала Баграмяна автопробігами під’їжджають громадяни із трьох-чотирьох марза (областей). Дочекавшись їх, вони разом озвучать свої вимоги.

  Також Мкртчян повідомив, що вимоги будуть додані ще й через те, що серед них є затриманий. З його слів, активіста Тиграна Мадояна поліція затримала через те, що той просто наблизив сміттєвий бак.

  Армен Мкртчян додав, що у їхніх вимогах немає жодних змін, вони так само відмовляються зустрічатись із президентом Саргсяном, бо це буде просто "шоу".

  Нагадаємо, вчора президент Вірменії пішов на поступки мітингувальників та заявив, що рішення про підвищення тарифів буде переглянуте. Однак це активістів не заспокоїло: увечері протестами були охоплені вже 5 міст країни  Теги : Вірменія вимоги протести в Єревані
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів