Далекобійники в Росії погрожують блокувати Москву

  3 Грудня, 2015 16:49
  Вони продовжують свою акцію, незважаючи на репресії. Підтримки від Путіна вони не почули.

  В Росії далекобійники почали формувати колони для акції протесту біля Москви та блокувати федеральні траси.

  Вони вирішили висловити своє невдоволення після того, як президент Росії не підтримав їх в своїй промові на Федеральних зборах, повідомляють координатори протестувальників.

  Ще зранку 29 листопада частина дальнобійників-протестувальників виїхала з Волгограда. Їх постійно зупиняли співробітники ДАІ під різними приводами.

  Зараз далекобійники нарешті дісталися Підмосков'я і зупинилися на стоянці поблизу міста Ступіно. За словами одного з координаторів акції, зараз там близько 40 вантажівок. Мають під'їхати ще автівки з Дагестана і Курської області.

  Точний час вирушення до Москви водії не повідомляють. Кажуть, що спочатку потрібно всім зібратися. Координатори не повідомляють, коли та в якому форматі буде відбуватися акція, бо бояться витоку інформації. Вантажівками вони планують перекрити деякі ділянки федеральних трас. 

  Ще до оголошення звертання Путіна вони повідомляли, що, в разі висловлення ним підтримки, відмовляться від акції протесту. Тим часом координатор організації "Далекобійник" Валерій Войтко заявив, що протестувати не збирається. За його словами, це робитимуть "радикально налаштовані екстремісти".

  Нагадаємо, далекобійники висловлюють протест проти так званого "закону Ротенберга", яким з 15 листопада вводиться плата за проїзд по федеральних трасах для вантажівок масою понад 12 т.

  Теги : Москва акції протесту далекобійники
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів