Через дефіцит кадрів Ізраїль готовий працевлаштувати 20 тисяч українських будівельників

  10 Липня, 2018 14:01
  При цьому всі вони будуть влаштовані на тих же умовах, що і громадяни Ізраїлю.

  У зв'язку з різким дефіцитом кваліфікованих будівельників і підпільним ринком праці в Ізраїлі готові працевлаштувати 20 тисяч українських робітників, передає ізраїльське видання Вести.

  Відзначається, що згідно з підписаними раніше двосторонніми домовленостями перша група з 96 українських будівельників повинна прибути до Ізраїлю вже 10 липня. За словами посла України в Ізраїлі Геннадія Надоленка, Україна отримала найбільшу квоту на працевлаштування своїх громадян в Ізраїлі.

  На першому етапі Ізраїль прийме 130 будівельників (вони прилетять декількома рейсами до 19 липня). Всі вони пройшли відбір і спеціальний інструктаж, і працевлаштовані будуть на тих же умовах, що і громадяни Ізраїлю (медична страховка, соціальні умови, розмір зарплати).

  В Управлінні реєстрації населення і міграції при Міністерстві внутрішніх справ Ізраїлю повідомили, що термін дії ліцензії на роботу обмежений умовами угоди, але може бути продовжений. У відомстві вважають, що ситуація, при якій робочі потім стануть "нелегалами в Ізраїлі", виключена.

  Нагадаємо, Ізраїль призупинив свою участь у Раді ООН з прав людини після того, як це зробили Сполучені Штати Америки.

  Теги : Ізраїль працевлаштування ринок праці
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів