Бюджет США на 2019 рік передбачає виділення Україні $200 млн на оборону

  14 Лютого, 2018 10:13
  У порівнянні з бюджетним запитом на 2018 рік пропонована сума безпекової допомоги збільшена на 50 млн доларів.

  У проекті федерального бюджету США на 2019 рік передбачено надання Україні 200 млн доларів на цілі посилення безпеки і оборони.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє посольство України в США.

  "Згідно з офіційно оприлюдненим документом, зазначені кошти пропонується спрямувати на надання нашій державі військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України", – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що у порівнянні з бюджетним запитом на 2018 рік пропонована сума безпекової допомоги Україні збільшена на 50 млн доларів.

  "У проекті бюджету на 2019 рік Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть безпекову допомогу також і за програмою Державного департаменту "Міжнародне військове фінансування" (Foreign Military Financing, FMF)", – додали у посольстві.

  У подальшому бюджетний запит має пройти вивчення і обговорення в американському Конгресі, де можуть вноситися зміни і доповнення (досвід попередніх років свідчить про можливість збільшення Конгресом відповідних асигнувань).

  Остаточні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа, який зараз на початковій стадії.

  Раніше повідомлялося, що Палата представників Конгресу США підтримала більшістю голосів проект "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки".

  Теги : США фіндопомога Україна оборона бюджет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів