Блаттер: корумпованість у футболі – не моя вина і я не піду з ФІФА

  29 Травня, 2015 08:59
  Президент найголовнішої футбольної організації у світі зняв з себе всю відповідальність за корупційні схеми.
  Відкриті джерела

  Глава ФІФА Зепп Блаттер заявив, що не міг весь час слідкувати за всіма чиновниками-корупціонерами в організації, повідомила "Німецька хвиля".

  Президент ФІФА зауважив, що після скандалу він зі своєю командою повинен відновити довіру футбольної громадськості до організації, оскільки репутація федерації більше не може бути втоптана в багнюку.

  Блаттер зазначив, що корупційний скандал допоможе ФІФА очиститись від нечистих на руку людей. В рамках обіцяного президентом "очищення" у ФІФА будуть співпрацювати з правоохоронцями зі Швейцарії та США, щоб покарати кожного корупціонера.

  Відзначимо, що попри заклики багатьох функціонерів ФІФА та людей від футболу 79-річний Блаттер не збирається йти на пенсію та сьогодні буде брати участь у виборах нового президента ФІФА, де його конкурентом буде принц Йорданії Алі бін Аль-Хусейн.

  Нагадаємо, що раніше президент УЄФА Мішель Платіні пообіцяв розглянути свої відносини з ФІФА у разі перемоги Блаттера. Також Платіні пообіцяв підтримку майже всіх делегатів від УЄФА для Аль-Хусейна.

  Зазначимо, що однією з тих країн, які не підтримали Платіні і стануть на бік Блаттера стала Росія, яка може бути замішана в корупційному скандалі в ФІФА. Раніше президент Російської Федерації Володимир Путін вже повідомляв, що Сполучені Штати влаштували корупційний скандал, щоб прибрати з посади Блаттера, який є президентом ФІФА з 1998 року і заважає Вашингтону впливати на футбольну федерацію.

  Теги : корупція ФІФА УЄФА футбол йозеф блаттер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів