Більшість нападників у Кельні виявилися біженцями – офіційна заява МВС Німеччини

  11 Сiчня, 2016 13:59
  Глава МВС однієї з земель підтвердив раніше поширену ЗМІ інформацію про те, що винуватцями новорічних скандалів з нападами на жінок є приїжджі.

  Ральф Єгер, глава Міністерства внутрішніх справ землі Північний Рейн–Вестфалія, зробив офіційну заяву, в якій підтвердив, що переважна більшість підозрюваних у нападі на жінок у новорічну ніч в Кельні виявилися іноземцями.

  Із заявою Єгера можна ознайомитися в Інтернеті.

  "Показання свідків, а також дані місцевої та федеральної поліції дозволяють зробити висновок, що практично всі правопорушники є мігрантами. Понад те, багато що вказує на те, що це були чоловіки – вихідці з Північної Африки або з арабських країн", – зауважив міністр.

  Згідно з даними МВС, у новорічну ніч на центральній площі Кельна знаходилося близько тисячі приїжджих. Більшість з них прибули до Німеччини в останні місяці.

  "Дії поліції Кельна в новорічну ніч були неприйнятними. Громадяни відчувають себе незахищеними, і їх можна зрозуміти. Ми не маємо наміру миритися з таким станом справ", – додав Єгер.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося про достроковий вихід на пенсію начальника кельнської поліції Вольфганга Альберса. Також німецьке видання Die Welt інформує, що станом на 11 січня поліція прийняла понад 500 заяв від жінок про напади та домагання у новорічну ніч в Кельні. Крім того, дві постраждалі заявили про зґвалтування.

  Теги : німеччина біженці напад Кельн
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів