Білорусь встановлює безвіз на 5 діб для громадян 80 країн

  9 Сiчня, 2017 17:15
  Новий режим не поширюється на іноземців, які здійснюють офіційні візити.

  Президент Білорусії Олександр Лукашенко підписав указ, згідно з яким встановлюється п'ятиденний безвізовий режим для громадян 80 країн на термін не більше п'яти діб.

  Про це йдеться у повідомленні, поширеному прес-службою президента Лукашенка.

  "Документом встановлюється безвізовий порядок в'їзду до Білорусі на термін не більше 5 діб за умови в'їзду через пункт пропуску через державний кордон національний аеропорт Мінськ для громадян 80 держав. Указ поширюється на 39 країн Європи, включаючи увесь Євросоюз, а також Бразилію, Індонезію, США, Японію та інші держави", – інформує прес-служба.

  В'їхати до Білорусі без віз зможуть також "негромадяни Латвії та особи без громадянства Естонії", йдеться в повідомленні.

  Загалом нові правила поширюються на бізнесменів, туристів, приватних осіб, що мають загальногромадянські паспорти. Водночас, іноземці, які здійснюють офіційні поїздки і використовують дипломатичні, службові, спеціальні та інші прирівняні до них паспорти, під дію указу не підпадають.

  Таким чином, для в'їзду в безвізовому режимі необхідно мати при собі дійсний паспорт або інший документ, що замінює його, грошові кошти, медичний страховий поліс на суму не менше 10 тис. євро, який діє в Білорусії.

  Указ набуде чинності через місяць після офіційного опублікування.

  Нагадаємо, між Білоруссю та Україною діє безвізовий режим.

  Теги : Білорусь безвізовий режим лукашенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів