Білий дім почав створювати умови для введення режиму НС – ЗМІ

  11 Сiчня, 2019 10:49
  Адміністрація США займається пошуком коштів для фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

  Білий дім почав створювати умови для введення в країні режиму надзвичайного стану, щоб в обхід Конгресу отримати фінансування на будівництво фізичного бар'єру на американо-мексиканському кордоні.

  Адміністрація президента Дональда Трампа наразі шукає невикористані кошти в бюджеті інженерних військ США, які можуть бути використані для фінансування будівництва бар'єру на кордоні США і Мексики в разі введення режиму НС, повідомила газета The Washington Post з посиланням на джерела.

  За інформацією видання, виконавча влада, зокрема, шукає невикористані кошти в бюджеті інженерних військ, щоб після введення НС використовувати їх для будівництва стіни.

  Водночас Трамп "настійно закликав" інженерні війська з'ясувати, наскільки швидко можуть бути підписані контракти і чи може будівництво стіни початися протягом 45 днів".

  Наразі адміністрація Трампа вивчає прийнятий в минулому році закон про ліквідацію наслідків стихійних лих. У його рамках на ліквідацію стихійних лих було виділено 13,9 млрд доларів, які фактично не були витрачені.

  Раніше повідомлялося, що влада Сполучених Штатів Америки почала перевірку щодо ряду громадян України, які були присутні на інавгурації Трампа в січні 2017 року.

  Теги : США Дональд Трамп Білий дім
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів