Безрезультатні переговори: Греція не дійшла згоди з кредиторами

  26 Червня, 2015 09:35
  Міністри фінансів країн єврозони планують продовжити обговорення економічної кризи Греції 27 червня.
  Міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс і глава МВФ Крістін Лагард
  Міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс і глава МВФ Крістін Лагард

  Саміт лідерів країн єврозони щодо вирішення боргової кризи Греції пройшов безрезультатно: країні-боржниці не вдалося домовитись із міжнародними кредиторами.

  Міністри фінансів країн єврозони планують продовжити обговорення економічної кризи Греції 27 червня, повідомляє Deutsche Welle.

  Ймовірно, що пропозиції Греції не були оцінені Єврогрупою та іншими інституціями, однак "двері для грецької сторони залишаються відкритими, якщо вона вирішить представити нові пропозиції або прийняти те, що вже винесено на обговорення" – зазначила голова Єврогрупи Єруна Дейсселблума, яку цитує Reuters.

  У свою чергу, міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс заявив, що міжнародні кредитори планують повторно вивчити грецькі пропозиції. За його словами, переговори з грецьким урядом будуть тривати доти, доки не буде знайдене спільне рішення.

  Як повідомили джерела інформагенції Reuters, канцлер Німеччини Анґела Меркель закликала прийняти рішення щодо Греції до цього понеділка, коли мають відкритись фінансові ринки. Також вона сказала лідерам Європейської народної партії перед самітом ЄС, що Німеччина "не дасть Греції себе шантажувати".

  Водночас, міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле вважає "примарними" шанси на досягнення компромісу між Грецією та її кредиторами з ЄС та МВФ. 

  Теги : МВФ переговори греція кредитори єврозона
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів