Бельгія може запропонувати ЄС скасувати санкції проти РФ

  24 Липня, 2016 16:42
  Парламент Бельгії розгляне резолюцію про відміну санкцій проти Росії.

  Парламент Бельгії розгляне резолюцію про скасування санкцій ЄС проти Росії.

  У якості головного обґрунтування необхідності відміни санкцій ЄС проти РФ,  вказується суперечність санкцій нормам міжнародного права, "адже запровадження санкцій належить виключно до компетенції Ради Безпеки ООН".

  Крім того, у резолюції наголошується: Москва не є стороною конфлікту в Україні, тож привʼязка зняття санкцій до виконання Росією умов мінських угод суперечить логіці – "Москва не є учасником громадянської війни в Україні. Єдиним зобов'язанням РФ, що випливають з угоди "Мінськ-2" є тиск на "ЛНР" та "ДНР" з метою спонукати їх припинити збройні зіткнення. Виходячи з того, що після підписання "Мінська-2" режим перемир’я загалом підтримується, Росія вже в цілому виконала свої зобов'язання".

  Третьою причиною вказується економічна неефективність санкцій – на думку автора резолюції, "росіяни використали санкції як можливість для зниження своєї залежності від експорту вуглеводневого палива, крім того, тоді як європейські фермери були змушені покинути російський ринок, аграрний сектор РФ продемонстрував значне зростання".

  Четвертою ж причиною для відміни санкцій проти РФ, автор документу називає те, що "Росія є другом і союзником ЄС у боротьбі проти ІДІЛ".

  НагадаємоУкраїна продовжила санкції проти РФ до кінця 2017 року.

  Теги : ООН Росія ДНР ЛНР мінські домовленості ЄС Бельгія санкції проти росії ІДІЛ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів