Бельгія арештувала держактиви Росії через борг ЮКОСу

  17 Червня, 2015 23:04
  Арешт оминув лише представництва, захищені дипломатичним імунітетом.
  Фото з відкритих джерел

  Сьогодні, 17 червня, російські установи у Бельгії отримали повідомлення судових приставів про накладення арешту на їхнє майно, повідомляють російські ЗМІ.

  Арешт здійснювався на підставі рішення арбітражного суду Бельгії від 18 липня 2014 року за позовом компанії "ЮКОС Юніверсал Лімітед" на суму близько 1,6 мільярда євро. Позивач вимагав арештувати майно через серйозні побоювання щодо можливості отримати ту суму, яка їм належить.

  Сповіщення про арешт майна отримали практично всі великі російські банки, зареєстровані в Бельгії, а також усі представництва за винятком дипломатичних, аж до архієпископства Брюссельського та Бельгійської РПЦ.

  Вони зобов’язані у двотижневий строк заявити про майно Росії, що перебуває в їх розпорядженні, борги перед РФ або про їх відсутність.

  Нагадаємо, у липні 2014 року, розглянувши позов колишніх власників "ЮКОСа", Гаазький третейський суд постановив, що Росія порушила Енергетичну хартію і відібрала нафтову компанію у її законних власників. Позивачам була присуджена компенсація в розмірі 50 млрд дол. Судовий розгляд тривав майже 10 років, спочатку позивачі вимагали компенсацію в 114 млрд дол.

  Теги : Росія арешт Бельгія активи майно ЮКОС
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів