Американці вбили головного ката ІДІЛ

  13 Листопада, 2015 09:45
  Програміст з британським дипломом вирішив зробити іншу кар'єру. Але вона була недовгою.

  Американській авіації 12 листопада вдалося вбити одіозного терориста ІДІЛ Джихада Джонса, повідомляє американське військове відомство.

  Саме він з'являвся на фото та відео страт американців, британців та японців, які регуляно викладаються бойовиками "Ісламської держави".

  Американські військові на 99% упевнені, що Джихад Джон був ліквідований в результаті авіаудару.

  Вперше публічний кат ІДІЛ з'явився на відео "Ісламської держави" в серпні 2014 року – він збирався відрізати голову американському журналістові Джеймсу Фоулі та висловлював погрози на адресу Заходу. Саму страту на відеозапису показано не було.

  Пізніше він з'явився на роликах із записами інших страт: американців – журналіста Стівена Сотлоффа і волонтера Пітера Кессіга, британців – співробітника гуманітарної місії Девіда Хейнса і водія таксі Алана Хенинга, та японців – Харуна Юкави і Кендзі Гото.

  У лютому британські спецслужби встановили особу ката. Ним виявився 27-річний програміст з дипломом Вестмінстерського університету Мохаммед Емвазі.

  У вересні Джихад Джон вперше з'явився на відео без маски. Він поклявся продовжити відрізати голови, та пообіцяв, що повернеться до Великобританії і продовжить "боротьбу з невірними".

  Теги : страта Ісламська держава ІДІЛ Сирія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів